Zakład pogrzebowy w Żmigrodzie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Żmigrodzie Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje zakład pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem i bogatymi rodzinnymi tradycjami. Zakład Pogrzebowy In Memento Jakubowski powstał w 1997 roku i od tamtej pory nieprzerwanie świadczy kompleksowe usługi funeralne. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że firma zyskała miano rzetelnego zakładu pogrzebowego. Pracownicy wszystkie swoje obowiązki wykonują z zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Zawsze podchodzą z godnością oraz szacunkiem zarówno do Bliskich pogrążonych w żałobie, jak i do samego Zmarłego. Dodatkowo w 2010 roku firma rozpoczęła produkcje oraz renowację nagrobków. Możecie Państwo skorzystać z tej oferty i wybrać wzory tradycyjne bądź autorskie, w bardzo konkurencyjnych cenach.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Żmigrodzie

W ofercie firmy pogrzebowej, którą rekomendujemy w Żmigrodzie, znajdą Państwo profesjonalne usługi pogrzebu świeckiego i tradycyjnego, a także zyskującej na popularności, kremacji. Zakład pogrzebowy zajmuje się całodobową eksportacją zwłok z domu, szpitala i innych wskazanych miejsc, do własnej chłodni. Transport ciała odbywa się karawanami, które spełniają surowe wymagania techniczne i sanitarne, odpowiadające obowiązującym rozporządzeniom. Usługi wykonywane są kompleksowo, profesjonalnie, a także z najwyższym zaangażowaniem. Wykwalifikowani pracownicy In Memento pomogą przejść przez wszystkie procedury. Dyspozycyjni są przez całą dobę, aby zawsze, kiedy Państwo tego potrzebują móc służyć pomocą. Starają się odciążyć Bliskich Zmarłego w tym trudnym i smutnym czasie. Podczas pierwszego spotkania ustalą z Państwem indywidualny przebieg ceremonii pogrzebu, gwarantując stosowny nastrój podczas ostatniego pożegnania. Dołożą wszelkich starań, aby spełnić wszelkie oczekiwania Rodziny. W jej imieniu ustalą niezbędne kwestie w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy danego cmentarza, na którym nastąpi złożenie ciała do grobu. Pomogą także w sprawach administracyjno-formalnych m.in tych związanych z uzyskaniem należnego zasiłku pogrzebowego z instytucji, które oferują takie wsparcie.

Dodatkowo zapewniają:

  • zarówno profesjonalną oprawę muzyczną ceremonii przy współpracy z organistą, trębaczem bądź też orkiestrą, jak i oprawę kwiatową,
  • możliwość wynajęcia autokarów bądź busów dla uczestników pogrzebów, a także pomoc w organizacji stypy,
  • szereg prac cmentarnych m.in. kopanie grobów, budowa grobowców, montaż i demontaż pomników, a także wykonywanie napisów nagrobkowych.

Kontakt z Firmą Pogrzebową In Memento Jakubowski

Wszyscy mieszkańcy gminy Żmigród w momencie utarty bliskiej osoby mogą liczyć na pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego In Memento. Firma ma swoje biura w miejscowościach Oborniki Śląskie, Oleśnica, Trzebnica (zakłady pogrzebowe Trzebnica), Bukowice, a także Prusice. W każdym z nich mogą dokonać niezbędnych ustaleń i formalności, dotyczących pogrzebu. Kontakt z zakładem jest możliwy się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia.