Zakład Pogrzebowy Trzebnica – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

W Trzebnicy Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje firmę funeralną z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Kadra firmy Zakład Pogrzebowy In Memento cechuje się sumiennością, ogromną wrażliwością, taktem, a także dyskrecją w organizacji ceremonii pogrzebowych. Firma od lat wspiera Rodziny z powiatu trzebnickiego, oleśnickiego i milickiego, w trudnych chwilach żałoby po śmierci najbliższych.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Trzebnicy

Niezwykły profesjonalizm, a także szeroka oferta usług i świadczeń zakładu są gwarancją sumiennie wykonanej ceremonii pogrzebowej zgodnie ze wszystkimi oczekiwaniami Klienta. Do dyspozycji osób, które wybrały ten zakład, jest szeroki wybór trumien, urn i dewocjonaliów, a także kwiaciarnia oferująca wieńce, wiązanki i bukiety okolicznościowe. Troskliwy i zaangażowany personel firmy chętnie pomoże każdemu Klientowi w wypełnianiu formalności urzędowych oraz ustali wszystkie konieczne sprawy w kościele, a także u administratora cmentarza. Doświadczeni kierowcy są gwarancją natychmiastowego, sprawnego transportu zwłok do chłodni, którą zakład posiada. Pracownicy realizują przewóz ciała z każdego miejsca wskazanego przez osobę zgłaszającą zgon. Firma świadczy zarówno transport na terenie województwa dolnośląskiego, jak i z innych miejsc w Polsce. Dysponuje odpowiednią ilością karawanów pogrzebowych, które pozwalają na przyjęcie zleceń o każdej porze dnia i nocy.

Firma oferuje również usługi takie jak budowa grobowców, usługi minikoparką oraz ekshumacje. Zakład pogrzebowy od lat organizuje pochówki tradycyjne, jak również urnowe, poprzedzone kremacją. Firma honoruje pochówki w formie bezgotówkowej, a także pomaga w uzyskaniu stosownych zapomóg i zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS. Klient, korzystając z usług pogrzebowych tego zakładu, może mieć pewność, że zostanie mu zapewniona kompleksowa pomoc zarówno w kwestii organizacji pochówku, jak i konsolacji pożegnalnej, czyli stypy po pogrzebie.

Siedziba zakładu pogrzebowego w Trzebnicy, który jest przez nas rekomendowany

Wszyscy mieszkańcy Trzebnicy w chwili utraty ukochanej osoby mogą liczyć na pomoc i wsparcie ze strony Zakładu Pogrzebowego In Memento. Siedziba firmy mieści się w Trzebnicy przy ulicy Prusickiej, na rogu ulicy Dąbrowskiej, sprawdź szczegóły na podstronie zakłady pogrzebowe Trzebnica. Zakład oferuje pomoc całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, by móc zawsze zareagować i udzielić stosownej pomocy.

Karawany Zakład Pogrzebowy IN MEMENTO p. trzebnicki