Zakład Pogrzebowy w Prusicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Firma pogrzebowa w Prusicach, która jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe, posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji pogrzebów. Zakład Pogrzebowy In Memento to firma rodzinna, która została założona w 1997 roku, a jej właścicielem jest Pan Jakubowski. Pracownicy firmy cechują się dużą empatią, a usługi pogrzebowe wykonywane są z dyskrecją, taktem i profesjonalizmem. Prawie trzydziestoletnie doświadczenie w branży pozwala na wykonywanie usług w sposób rzetelny. To właśnie takie podejście do swoich obowiązków zaowocowało dużym zaufaniem oraz bardzo dobrą opinią wśród Klientów. Zdobywana wiedza oraz doświadczenie kadry pracowniczej zakładu gwarantuje Rodzinie Zmarłego fachowe doradztwo, a także pomoc w tak ciężkim dla nich czasie. Firma działa na terenie powiatu oleśnickiego, milickiego i trzebnickiego, sprawdź zakłady pogrzebowe Trzebnica.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Prusicach

Zakład Pogrzebowy In Memento świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji pogrzebu, zapewniając pomoc i doradztwo podczas przygotowania ceremonii. Wykwalifikowani pracownicy zaangażowani w misję firmy udzielają pomocy na każdym etapie organizacji uroczystości. Na prośbę bliskich Osoby Zmarłej zajmują się dopełnieniem niezbędnych formalności urzędowych, m.in. tych związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Ustalają wszystkie konieczne kwestie w kancelarii parafialnej, a także u administratora danego cmentarza. Oferują również fachowe doradztwo, jeśli chodzi o wybór trumny, urny, a także innych niezbędnych do wykonania godnego pogrzebu utensyliów. W siedzibie firmy dostępnych jest szereg akcesoriów pogrzebowych, są to m.in. krzyże, tabliczki nagrobne i wiele dewocjonaliów.

Doświadczeni kierowcy pozostają do dyspozycji przez całą dobę, aby w momencie, kiedy przyjmą zgłoszenie, mogli natychmiast zareagować i zająć się transportem Osoby Zmarłej. Firma świadczy usługi przewozu zwłok z każdego miejsca zarówno w województwie dolnośląskim, jak i w innych miejscach Polski. Zakład pogrzebowy umożliwia wykonanie pogrzebu poprzedzonego kremacją, pogrzebu tradycyjnego, w ceremoniale katolickim, a także innych wyznań. Oferuje również możliwość profesjonalnego przygotowania pogrzebu świeckiego z udziałem mistrza ceremonii.

Siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Prusicach

Wszyscy mieszkańcy gminy Prusice w momencie utraty bliskiej osoby mogą mieć pewność, że zostanie im udzielona profesjonalna pomoc i wsparcie. W tym bardzo trudnym czasie z pomocą przychodzi rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe Zakład Pogrzebowy In Memento. Siedziba firmy znajduje się w Prusiach przy ulicy Rynek 29. Zakład swoje usługi świadczy na terenie powiatu oleśnickiego, milickiego i trzebnickiego, usługi dostępne są przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Przewóz urny Zakład Pogrzebowy IN MEMENTO p. trzebnicki