Zakład pogrzebowy w Dziadowej Kłodzie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Dziadowej Kłodzie rekomenduje rzetelną firmę funeralną, która charakteryzuje się wyjątkowym podejściem do niezwykle trudnej sprawy, jaką jest śmierć w rodzinie. Utrata osoby bliskiej jest bardzo bolesnym doświadczeniem, z którym niestety każdemu człowiekowi przychodzi się zmierzyć w życiu. Chcąc jak najbardziej uśmierzyć ból Rodziny, Zakład Pogrzebowy In Memento realizuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Ponad 20-letnie doświadczenie właściciela i pracowników zakładu jest gwarancją usługi wykonanej z godnością, dyskrecją, a także szacunkiem do pamięci po ukochanej osobie.

Działalność sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Dziadowej Kłodzie

By zapewnić jak największy komfort Klientowi, zakład pogrzebowy przygotował szereg usług i świadczeń. Zaangażowanie pracowników firmy rozpoczyna się od pierwszych chwil pobytu Rodziny w zakładzie. Oferta obejmuje nie tylko doradztwo, ale również całościową pomoc przy kompletowaniu i wypełnianiu dokumentacji związanej z organizacją pochówku. Empatyczny personel z chęcią zatroszczy się o:

– wypełnienie formalności urzędowych, kościelnych i cmentarnych,
– pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, a także jego natychmiastową wypłatę,
– dokonanie niezbędnych opłat u zarządców cmentarzy parafialnych i komunalnych,
– zezwolenia i formularze związane z kremacją, ekshumacją, oraz zarezerwowanie dogodnych terminów,

Fachowa pomoc personelu dotyczy również wyboru trumien i urn, które zakład posiada w wielu wzorach, stylach i przedziałach cenowych, czym idealnie dostosowuje się do potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Zakład oferuje trumny z drewna sosnowego, olchowego, dębowego oraz topoli. Urny z kolei mogą zostać wykonane z metalu, ceramiki, drewna, kamienia bądź onyksu. Dodatkowo w asortymencie znaleźć można rozmaite akcesoria pogrzebowe takie jak krzyże, obramowania, ławki, a także wyjątkowe kryształy pamięci, zawierające prochy Osoby Zmarłej.

Wszechstronność oferty to również wieńce, wiązanki i inne dekoracje florystyczne, nadające ceremonii wyjątkowego charakteru i niezapomnianego wyglądu. Dla dopełnienia ceremonii możliwe jest wynajęcie muzyków, trębacza, organisty, jak również orkiestry. Troskliwy właściciel firmy chcąc spełnić wszelkie życzenia Klientów, pomaga również w organizacji stypy z zaufanymi lokalami, po zakończeniu ceremonii.

Kolejną ważną kwestią, która została uwzględniona w ofercie firmy, jest przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku, obejmujące zabiegi kosmetyczne, jak również dobór odzieży żałobnej. Odzież dostępna jest w wielu wzorach i rozmiarach, dla kobiet i mężczyzn. Dzięki takiemu przygotowaniu Rodzina może być pewna wzorowej prezencji ukochanej osoby w czasie ostatniego pożegnania.

Dzięki profesjonalnym szkoleniom oraz karawanom, pracownicy świadczą usługę przewozu Osoby Zmarłej całodobowo. Zakład posiada własną nowoczesną chłodnię, a eksportacja możliwa jest z każdego miejsca wskazanego przez Klienta. Życzliwa obsługa posiada doświadczenie w branży kamieniarskiej, służy pomocą w zakresie budowy grobowców.

Dbając o każdy szczegół związany z organizacją pochówku, firma oferuje redagowanie oraz publikację nekrologów dla lokalnej, a także ogólnokrajowej prasy. Klienci mogą zakupić na miejscu rozmaite dewocjonalia, takie jak krzyżyki, obrazki pamiątkowe, kartki dziękczynne, krzyże i różańce. Z akcesoriów funeralnych dostępne są także ławki i obramowania.

Teren działania zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Dziadowej Kłodzie

Wszyscy mieszkańcy gminy Dziadowa Kłoda w momencie utraty bliskiej osoby mogą liczyć na niezawodną pomoc i wsparcie ze strony Zakładu Pogrzebowego In Memento. Siedziba firmy zlokalizowana jest w odległości kilkunastu kilometrów od Dziadowej Kłody – w Oleśnicy, sprawdź zakłady pogrzebowe Oleśnica. Personel dostępny jest zarówno pod telefonem, jak i w biurze zakładu w Oleśnicy, przy ul. 3 Maja 53. Zakład funkcjonuje przez 7 dni w tygodniu, także niedziele i święta.