Zakład Pogrzebowy w Bierutowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Bierutowie rekomenduje zakład pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem w organizacji pogrzebów. Odejście osoby bliskiej jest nieuniknione w życiu praktycznie każdego człowieka. Trudne chwile, z jakimi jesteśmy zmuszeni się zmierzyć, często uniemożliwiają nam myślenie o pochówku, który wiąże się z wieloma szczegółami i ustaleniami. Chcąc odciążyć Klienta z przykrych obowiązków, Zakład Pogrzebowy In Memento oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Od 1997 roku firma pomaga Rodzinom ze wszystkich gmin powiatu oleśnickiego w województwie dolnośląskim, sprawdź zakłady pogrzebowe Oleśnica.

Usługi oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Bierutowie

Zakład Pogrzebowy In Memento świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Misją firmy jest zrozumienie każdego Klienta i indywidualne podejście do niego. Wrażliwy na potrzeby Klienta personel oferuje fachowe doradztwo w każdej kwestii związanej z organizacją ceremonii ostatniego pożegnania Osoby Zmarłej.

W ofercie zakładu znaleźć można szeroki wybór trumien i urn, bowiem zakład realizuje nie tylko pochówki tradycyjne z użyciem trumny, ale też urnowe poprzedzone kremacją. Trumny wykonane są w różnych wzorach i stylach z gatunków drzew takich jak olcha, topola, dąb i sosna. Chcąc spełnić oczekiwania każdego Klienta, możliwe jest sprowadzenie trumny z elementami szkła, bądź kamieni naturalnych. Urny również wykonywane są z różnych materiałów. Klienci mogą wybierać pomiędzy urnami z onyksu, kamienia, a także ceramiki, drewna i metalu. Niewątpliwie wyjątkowym rozwiązaniem jest zakup kryształu pamięci, czyli wysokiej jakości, chronionego patentem kryształu, zawierającego prochy Osoby Zmarłej. Ta wyjątkowa forma upamiętnienia osoby bliskiej dostępna jest w różnych wzorach i kolorach, dodatkowo opatrzona jest certyfikatem.

Kwiaciarnia zakładu wyposażona jest w wiązanki, wieńce i inne dekoracje florystyczne, które z pewnością nadadzą odpowiedniego charakteru każdej ceremonii. Kwiaty oferowane przez zakład, będące tradycyjnym elementem każdego pochówku, mogą być naturalne bądź sztuczne. Zakupić można także akcesoria funeralne, np. krzyże, tabliczki, a także nekrologi, z możliwością publikacji w lokalnej i ogólnokrajowej prasie. Oprawę muzyczną wykona z kolei profesjonalny trębacz, organistę bądź też orkiestra.

Poza doborem dekoracji personel firmy oferuje pomoc przy wypełnianiu wszelkich formalności związanych z organizacją pochówku. Pomoc pracowników obejmuje zarówno dokumentację urzędową, cmentarną, kościelną, jak również tą związaną z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS/KRUS. Na stosowne upoważnienie ze strony Rodziny personel skompletuje niezbędną do wykonania kremacji a bądź też ekshumacji dokumentację.

Zakład pogrzebowy świadczy usługi eksportacji Osoby Zmarłej z domu, szpitala, hospicjum czy każdego innego miejsca zgonu. Dzięki specjalnym karawanom transport zwłok jest sprawny i bezpieczny. Dla gości pochówku firma oferuje ekskluzywne autokary. Firma świadczy także usługi minikoparką oraz budowę grobowców, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kamieniarskiej i bogatemu wyposażeniu technicznemu.

Kontakt z zakładem pogrzebowym rekomendowanym przez nas w Bierutowie

Wszyscy mieszkańcy gminy Bierutów w momencie utraty bliskiej osoby mogą liczyć na niezawodną i natychmiastową pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego In Memento. Siedziba firmy znajduje się w Oleśnicy przy ul. 3 Maja 53. Personel firma pracuje całodobowo przez 7 dni w tygodniu, również we wszystkie niedziele, a także w święta.