Zakład Pogrzebowy Złotoryja ­­– współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Pogotowie Pogrzebowe w Złotoryi zaufało zakładowi pogrzebowemu, który na lokalnym rynku wyróżnia się profesjonalizmem, a także empatycznym podejściem do wyjątkowo delikatnej kwestii, jaką jest śmierć bliskiej osoby i organizacja pogrzebu. Zakład Pogrzebowy Grzegorz Stafisz świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe od 1991 roku. Firmę tworzy odpowiedzialna i odpowiednio przygotowana do wykonywania tego trudnego zawodu kadra. Pracownicy podchodzą z niezwykłym profesjonalizmem do każdego powierzonego im zadania. Dbają o przygotowanie ceremonii pogrzebowej zgodnie z życzeniami Klienta, jak również czuwają nad jej prawidłowym przebiegiem. Firma działa w całym powiecie złotoryjskim, w województwie dolnośląskim. Szczegóły sprawdzą Państwo, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Złotoryja.

Oferta zakładu pogrzebowego, któremu zaufało Pogotowie Pogrzebowe w Złotoryi

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Złotoryi do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Pomimo tego, że działa według sprawdzonych i powszechnie stosowanych procedur, żaden z Klientów nigdy nie jest traktowany schematycznie i rutynowo. Zakład podejmie się organizacji pochówku różnych wyznań i obrządków, pogrzebów tradycyjnych, jak również kremacji. W razie potrzeby zrealizuje również uroczystość świecką, przeprowadzoną przez profesjonalnie przygotowanego mistrza ceremonii.

Doświadczeni pracownicy firmy, służą fachowym doradztwem, zarówno w wyborze trumny, odzieży dla Osoby Zmarłej, urny oraz innych akcesoriów, jak i przy dopełnianiu wszelkich formalności urzędowych. Po uzyskaniu Państwa pełnomocnictwa mogą wystąpić o zasiłek pogrzebowy i inne należne świadczenia. Dzięki doskonałej znajomości przepisów i sposobów działania gwarantują szybkość i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zakład pogrzebowy specjalizuje się w sprowadzaniu Osób Zmarłych z zagranicy, a także w lokalnych i ogólnokrajowych ekshumacjach. Korzystając z usług tej firmy, mogą być Państwo pewni, że wszystkie Wasze wymagania zostaną w pełni zrealizowane. Zakład Usług Pogrzebowych w Złotoryi dba o to, aby każda ceremonia przebiegła w sposób spokojny, z zachowaniem zwyczajów, a także obowiązujących przepisów.

Gdzie znajdziemy Zakład Usług Pogrzebowych Grzegorz Stafisz?

Sprawdzona i rekomendowana przez nas firma funeralna, która działa na terenie całego powiatu złotoryjskiego w województwie dolnośląskim (zakłady pogrzebowe dolnośląskie) swoją główną siedzibę ma w Złotoryi przy ulicy Cmentarnej 8. Biuro zlokalizowane jest naprzeciwko kościoła pw. Św. Mikołaja, kadra firmy pozostaje do dyspozycji Klientów przez całą dobę, każdego dnia, również w niedziele i święta.

Karawan Zakładu Pogrzebowego G.Stafisz