Zakład Pogrzebowy w Wołowie uznany przez Pogotowie Pogrzebowe

Rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe Zakład Pogrzebowy Glorian, jest firmą, która świadczy wysokiej jakości usługi pogrzebowe na terenie Dolnego Śląska, głównie w powiecie wołowskim. Więcej informacji znajdziecie Państwo na podstronie zakłady pogrzebowe Wołów. Świeże i nowatorskie spojrzenie na organizację pochówków sprawiło, że zakład ten zyskał wielu Klientów i cieszy się pozytywnymi opiniami. Oferuje nie tylko pomoc formalną i organizacyjną, ale także wsparcie emocjonalne. Pomocną dłoń kieruje do wszystkich, którzy muszą się zmierzyć z odejściem bliskiej osoby, bez względu na ich wyznanie czy też status materialny.

Karawany Zakładu Pogrzebowego Glorian

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy z Wołowa

Istotą działania firmy Dom Pogrzebowy Glorian są kompleksowe usługi pogrzebowe, świadczone w najwyższym standardzie. Przygotowana oferta jest bardzo różnorodna, można znaleźć w niej szeroki wybór urn, trumien, krzyży, a także odzież żałobną i dekoracje florystyczne w postaci wieńców i wiązanek. Pomoc pracowników zakładu obejmuje również dobór oprawy muzycznej ceremonii. Zakład honoruje rozliczenie bezgotówkowe pogrzebu oraz pomaga z wypełnieniem wszelkiej dokumentacji związanej z zasiłkiem pogrzebowym z ZUS i KRUS.  We wszechstronnej ofercie można znaleźć także przygotowanie ciała do pochówku, kremację oraz ekshumacje.

Dom pogrzebowy posiada chłodnię, a także własną kaplicę pożegnalną, gdzie w ciszy można pomodlić się za Osobę Zmarłą jeszcze przed rozpoczęciem oficjalnej ceremonii. Firma świadczy usługi przewozu Zmarłych z każdego miejsca w kraju. Pomaga także w tak trudnych dla bliskich sytuacjach, jak sprowadzenie ciała z zagranicy. Pracownicy wykonują transport zwłok natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Firma jest również jednym z niewielu zakładów oferujących zaplanowanie własnego pogrzebu. Dzięki takiej usłudze Rodzina nie musi martwić się o obowiązki związane z organizacją pochówku. Usługa ta, choć nietypowa i kontrowersyjna, cieszy się zainteresowaniem, a zakład dokłada wszelkich starań, by pogrzeb zorganizować z należytym szacunkiem i taktem.

Siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Wołowie

Zakład, z którym współpracuje Pogotowie Pogrzebowe w Wołowie, ma swoją siedzibę przy ulicy Panieńskiej 1. W trosce o Klientów i możliwość natychmiastowej reakcji oraz pomocy zakład świadczy swoje usługi codziennie, przez całą dobę.