Zakład Pogrzebowy Głogów rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Biernacki zapewnia profesjonalizm oraz wszechstronną pomoc i wsparcie w tych trudnych chwilach utraty bliskiej osoby. Świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe od 1998 roku. Dzięki wieloletniej działalności na głogowskim rynku funeralnym firma zdobyła doświadczenie umożliwiające realizację pogrzebu na najwyższym poziomie. Pracownicy dbają o każdy szczegół ceremonii ostatniego pożegnania. Ważne jest dla nich zapewnienie Rodzinie, że ich bliski Zmarły jest traktowany z należytym szacunkiem i godnością. Więcej o współpracy Pogotowia Pogrzebowego z rekomendowanym przez nas zakładem pogrzebowym z Głogowa, mogą Państwo przeczytać, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Głogów.

Usługi pogrzebowe w Głogowie świadczone przez Zakład Pogrzebowy Biernacki

Zakład pogrzebowy z Głogowa służy Państwu pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją pogrzebu. Oferuje możliwość skredytowania kosztów organizacji ceremonii w ramach należnego zasiłku pogrzebowego. Aby zdjąć z Państwa barków ciężar obowiązków, z którymi mogli nie mieć Państwo wcześniej do czynienia, pomagają w przygotowaniu niezbędnych dokumentów. Po otrzymaniu stosownego upoważnienia mogą pośredniczyć w wystawieniu dokumentów w USC, w ZUS-ie, Sanepidzie czy Konsulacie, jeśli zgon nastąpił poza granicami naszego kraju.

Zakład Pogrzebowy Głogów, transport trumny, karawan pogrzebowy

Z uwagi na specyfikę firmy, kadra pracuje w systemie całodobowym, pracownicy dyspozycyjni są niezależnie od pory dnia i nocy, również w niedziele i święta. Dzięki temu świadczą natychmiastową pomoc w zakresie transportu zwłok. Przewiezienie Osoby Zmarłej jest możliwe zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Firma wyposażona jest w profesjonalne karawany pogrzebowe, które spełniają najwyższe standardy i normy krajowe, a także unijne.

Pogrzeb Głogów – ceremonia organizowana przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład pogrzebowy Biernacki z Głogowa organizuje pogrzeby religijne i świeckie na wszystkich cmentarzach komunalnych i parafialnych na terenie kraju. W przypadku kremacji kadra zajmuje się przygotowaniem wszystkich dokumentów związanych z procesem, a także czuwa nad jego przebiegiem. W krematorium znajduje się także sala pożegnań, gdzie bliscy mogą pożegnać się z Osobą Zmarłą przed kremacją.

Zakład Pogrzebowy Biernacki Głogów, ceremonia na cmentarzu, namiot pogrzebowy

Wszystkie niezbędne utensylia funeralne można kupić na miejscu np. odzież dla Osób Zmarłych. Firma oferuje także profesjonalną oprawę muzyczną, w tym usługi trębacza. Dodatkowo pracownicy pomagają w organizacji stypy, zakład pogrzebowy może także udostępnić busy do dyspozycji uczestników ceremonii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i ułatwiając przygotowania do pogrzebu, zakład pogrzebowy w jednym budynku posiada chłodnię, salę przygotowań i salę pożegnań.

Gdzie znajduje się siedziba Zakładu Pogrzebowego Biernacki w Głogowie?

Zakład Pogrzebowy Biernacki ma biuro w Głogowie przy ulicy Nowej 8, naprzeciwko apteki koło szpitala. Pracownicy pozostają dyspozycyjni przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, gotowi, by udzielić natychmiastowej pomocy i wsparcia, kiedy zaistnieje taka potrzeba.

Zakład Pogrzebowy Głogów, transport trumny, karawan pogrzebowy