Historia Zakładu Pogrzebowego Anturium

Zakład Pogrzebowy ANTURIUM świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi funeralne mieszkańcom całego powiatu kamiennogórskiego. Doświadczenie w branży funeralnej sprawiło, że pracownicy nabyli odpowiednich kwalifikacji, by rzetelnie i właściwie służyć ludziom w trudnej sytuacji. Za taką z pewnością należy przyjąć chwilę pożegnania z Najbliższymi, którzy odchodzą z tego świata. Nie każdy jest na tyle silny, by sprawnie poradzić sobie z przeżyciami i organizacją pogrzebu. Firma ze szczególną wrażliwością przejmie na siebie wszelkie obowiązki. Pracownicy z ogromną empatią i wyrozumiałością zaplanują i przygotują kolejne etapy zmierzające do pochówku. Posiadają oni również szczegółową wiedzę dotyczącą kwestii formalnych, które należy dopełnić.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Anturium

Zakład Pogrzebowy ANTURIUM oferuje kompleksowe usługi funeralne oraz gwarantuje ich rzetelne wykonanie. Opinie zadowolonych Klientów potwierdzają, że Rodzina Osoby Zmarłej może przekazać organizację pogrzebu tej właśnie firmie. Wysoki poziom obsługi i kompetencje pracowników są podstawą jej funkcjonowania. Personel szczególny nacisk kładzie na dokładne i skrupulatne wykonywanie każdej czynności związanej z posługą na rzecz Osób Zmarłych i ich Rodzin. Natychmiast po zgłoszeniu pracownicy przystępują do eksportacji ciała. Doświadczeni kierowcy organizują transport zwłok z każdego miejsca – z domu, zakładu opieki, szpitala czy innej wskazanej lokalizacji na terenie Polski i poza jej granicami. Ciało jest przewożone do nowoczesnej chłodni zakładu, gdzie w optymalnych warunkach chłodniczych przebywa do chwili podjęcia przygotowań do pochówku. Wszystkimi zajmują się wykwalifikowani pracownicy, wykonują oni tanatokosmetykę tak, aby pozbyć się oznak pośmiertnych. Dokonują również ubioru Osoby Zmarłej. Strój żałobny może wybrać Rodzina lub kompetentni pracownicy, wykorzystując zasoby zakładu. Firma realizuje ceremonie tradycyjne i pochówki urnowe. W sytuacji pogrzebu tradycyjnego Rodzina może zdecydować się na jedną spośród szerokiego wachlarza trumien, wykonanych z drewna dębowego, sosnowego czy innego, o różnej kolorystyce. W przypadku pochówku urnowego wybierana jest trumna dostosowana do kremacji. Zakład pogrzebowy dysponuje również dużą ofertą urn, od metalowych przez drewniane, po kamienne, o różnorodnym kształcie i wybarwieniu. Sprawami formalnymi wymaganymi przy kremacji zakład zajmie się kompleksowo bez konieczności angażowania Rodziny. Pracownicy przygotują na życzenie Klienta oprawę muzyczną i kwiatową uroczystości.

 

wieniec pogrzebowy

 

Rodzina może zlecić także wykonanie klepsydr i nekrologu. W zasobach firmy dostępne są wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne do przeprowadzenia pogrzebu – krzyże, tabliczki nagrobne, znicze. Pracownicy zarezerwują kaplicę do przeprowadzenie obrzędu wyznaniowego, a także świeckiego. Sala pożegnań jest możliwa do wynajęcia nawet w celu indywidualnych pożegnań Bliskich w osobliwej atmosferze, właściwej do oczekiwań Rodziny. Zapewnienie transportu autobusowego żałobników także leży po stronie pracowników domu pogrzebowego. Przed przeprowadzeniem pochówku zakład zajmie się wykonaniem grobowca. Specjaliści budowlani wykonają zarówno murowaną piwnicę na grób pojedynczy, jak i podwójny. Przygotują również miejsce do pochówku z urną. Zakład w swojej ofercie posiada także usługę ekshumacji, która wymaga zachowania szczególnych rygorów sanitarnych.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Anturium

Chcąc skorzystać z propozycji Zakładu Pogrzebowego ANTURIUM w celu przeniesienia ciężaru przygotowań i organizacji pogrzebu na profesjonalistów, udać się należy do Kamiennej Góry na ulicę Wałbrzyską 7. Każdy mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego, który chce się skupić na przeżywaniu uroczystości i mieć czas na własną żałobę po stracie Bliskiej Osoby, pod tym adresem znajdzie kompleksową pomoc ze strony empatycznych pracowników. Personel pozostaje do dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, również we wszystkie niedziele oraz święta.