Historia i zadania Zakładu Pogrzebowego Anturium

Zakład Pogrzebowy ANTURIUM świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe oraz oferuje fachowe doradztwo mieszkańcom całego powiatu kamiennogórskiego. Właściciel stara się służyć wszelka możliwą pomocą każdemu Klientowi, który zdecyduje się na skorzystanie z usług firmy. Podobnego zaangażowania wymaga od swoich pracowników. Dzięki temu Osoby potrzebujące pomocy w tak trudnej dla siebie sytuacji mogą mieć pewność otrzymania natychmiastowego wsparcia.

 

logo zakładu na samochodzie

 

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Anturium

Zakład Pogrzebowy ANTURIUM, którego właścicielem jest Pan Łukasz Słowiński, wypracował sobie opinię firmy rzetelnej i godnej zaufania. Niewątpliwy wpływ na to ma bogata oferta zakładu i skrupulatność oraz profesjonalizm zarówno właściciela, jak i pracowników. Angażują się oni w każdą przygotowywaną przez siebie uroczystość oraz czuwają nad jej prawidłowym przebiegiem. Korzystając z usług zakładu mamy możliwość zorganizowania uroczystości wyznaniowej oraz świeckiej. Ceremonie bezwyznaniowe mogą zostać przeprowadzone z udziałem mistrza ceremonii. Przygotuje on mowę pożegnalną na temat Osoby Zmarłej oraz zadba o niezbędne utensylia pogrzebowe, a także oprawę muzyczną i kwiatową. Ponadto będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem ostatniego pożegnania. Każda uroczystość pogrzebowa organizowana jest indywidualnie, z uwzględnieniem życzeń i oczekiwań Rodziny Zmarłego. Decydując się na usługi firmy, mogą być Państwo pewni, że ciało Bliskiej Wam Osoby zostanie jak najszybciej odebrane ze wskazanego miejsca. Nieważne czy będzie to szpital, dom rodzinny, dom opieki czy np. hospicjum. Zakład dodatkowo świadczy usługi międzynarodowego transportu zwłok. Do dnia pogrzebu ciało będzie przechowywane w nowoczesnej, certyfikowanej chłodni zakładu. Firma podejmie się nie tylko wykonania toalety pośmiertnej, ale także zajmie się niezbędnymi zabiegami kosmetycznymi oraz ubiorem Zmarłego. Zakład pogrzebowy dysponuje szerokim asortymentem trumien i urn klasycznych oraz nowocześnie zdobionych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Znajdziemy tu między innymi modele wykonane z dębu, olchy oraz warianty ekologiczne. Ponadto na miejscu można dokonać zakupu innych niezbędnych akcesoriów funeralnych takich jak: klepsydry, modlitewniki, tabliczki nagrobne, czy krzyże. Zakład oferuje wykonanie kompleksowej usługi kremacji. Pracownicy zajmują się całym procesem wraz z dopełnieniem niezbędnej dokumentacji.

 

urna

 

W ofercie znajdziemy także możliwość wynajęcia autokaru, czy organizacji pożegnania w sali pożegnań. Uroczystość może zostać uświetniona specjalną oprawą muzyczną, która zapewni godne pożegnanie Bliskiej Osoby. Pracownicy firmy dołożą wszelkich starań, aby ułatwić Państwu przejście przez wszelkie procedury formalne. Pomogą  w kontaktach z odpowiednimi urzędami, a także na życzenie Rodziny wystąpią o należny zasiłek pogrzebowy do odpowiednich instytucji. Rozumiejąc trudności, także te finansowe, przed jakimi zostali postawieni Bliscy Osoby Zmarłej, firma dostosuje usługę pogrzebu do finansów, jakimi dysponują. Z całą pewnością nie będzie miało to wpływu na szacunek okazany Zmarłemu, a także na powagę i dostojeństwo tej wyjątkowej uroczystości. Do dyspozycji uczestników ceremonii pozostaje także kwiaciarnia oferująca szeroki wybór bukietów, wiązanek i wieńców pogrzebowych. Pracownicy mogą przygotować również spersonalizowane szarfy z napisami. Oprócz szerokiej oferty pogrzebowej firma oferuje pomoc w pracach grabarskich na cmentarzu. Wykwalifikowani pracownicy wykonują również usługi ekshumacji.

Kontakt z firmą Usługi Pogrzebowe Anturium

Siedziba Zakładu Pogrzebowego ANTURIUM mieści się w Kamiennej Górze przy ulicy Wałbrzyskiej 7. Pracownicy świadczą usługi przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, starając się otoczyć troskliwą opieką każdego Klienta. Wybierając usługi tej firmy, mogą mieć Państwo pewność, że uroczystość ostatniej drogi Bliskiej Wam Osoby, zostanie zorganizowana w pełni profesjonalnie i z godnością.