fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy QUO VADIS Dębica

ul. Krakowska 29, 39-200 Dębica

801 12 12 12

14 676 32 99

Pracownicy zakładu pogrzebowego pozostają do dyspozycji klientów przez całą dobę.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Dębicy

Herb miasta DębicaDębica to miasto położone w województwie podkarpackim nad rzeką Wisłoką. Zajmuje powierzchnię 33,83 km², a jego liczba ludności wynosi ponad 45 tys. mieszkańców. Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w południowo-wschodniej Polsce. Na jego terenie dobrze rozwinięty jest przemysł chemiczny, spożywczy i gumowy. Prężnie działa również branża transportowa oraz produkcji materiałów budowlanych. Ponadto na terenie miasta funkcjonuje Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec. Miasto zlokalizowana jest przy autostradzie A4, a także przy drodze krajowej 94, przebiega przez nie również międzynarodowa trasa kolejowa E30. Dębica posiada liczne atrakcje turystyczne i zabytki, do których należą m.in.:

  • Kościół św. Jadwigi z XVI wieku,
  • Park miejski przy ulicy Bojanowskiego,
  • dawne koszary przy ulicy Kościuszki,
  • a także zabudowa rynku.

W powiecie dębickim znajdują się ponadto: Muzeum Lalek, Park Owadów, Replika obozu hitlerowskiego czy miniaturowa wieś Lipce.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Dębica

W Dębicy Pogotowie Pogrzebowe zaufało profesjonalnemu zakładowi pogrzebowemu z wieloletnią tradycją. Zakład Pogrzebowy QUO VADIS Dębica rozpoczął działalność w latach 90. XX wieku. Firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Wszystkie podejmowane działania cechuje profesjonalizm, wysokie standardy oraz szacunek do Osoby Zmarłej i jej bliskich.

Usługi Pogrzebowe Dębica

Usługi pogrzebowe Quo Vadis to rodzinna firma, gdzie panuje ciepła atmosfera, a relacje między właścicielami i personelem opierają się na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Pracownicy w swojej codziennej posłudze, kierują się przekonaniem, że każdemu Zmarłemu należy się godny pochówek. Do każdego Klienta podchodzą w sposób indywidualny, zapewniając mu troskę i należytą pomoc. W imieniu Rodziny i po uzyskaniu stosownego pełnomocnictwa zajmują się wszelkimi kwestiami formalnymi. Służą pomocą przy ustalaniu koniecznych spraw w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza, a także mogą pomóc w przypadku ubiegania się o należny zasiłek pogrzebowy.

Przez całą dobę pracownicy zakładu świadczą usługę transportu zwłok lub prochów, eksportacja odbywa się z każdego miejsca zarówno w Polsce, jak i w Europie. Dodatkowo w ramach usług pogrzebowych firma wykonuje ekshumacje, prace cmentarne, a także kamieniarskie. Personel służy pomocą również w przypadku kompleksowej oprawy muzycznej i kwiatowej oraz pomaga w doborze odpowiedniej urny lub trumny, a także pozostałych niezbędnych utensyliów.

Cmentarze na terenie Dębicy

Przy ulicy cmentarnej w Dębicy mieści się:

  • Cmentarz Parafialny – na terenie nekropolii parafialnej znajduje się zabytkowa kaplica grobowa Raczyńskich i kaplica grobowa Nagawieckich.
  • Nekropolia Wojskowa – liczy 298 mogił indywidualnych i 7 zbiorowych.
  • Cmentarz Żydowski – został założony na przełomie XVII i XVIII wieku, w dużej mierze zniszczony podczas II wojny światowej. Z części nagrobków zbudowano lapidarium.

Krematorium w Dębicy

Na terenie miasta Dębica nie ma krematorium, wszystkie zakłady pogrzebowe oferujące usługę spopielenia ciała, współpracują w tym zakresie z krematoriami położonymi w innych miastach województwa podkarpackiego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe