fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy HADES Ciechanów

ul. Gostkowska 39B, 06-400 Ciechanów

801 12 12 12

23 672 31 18

Zakład Usług Pogrzebowych Hades z Ciechanowa zapewnia kompleksową pomoc w organizacji pogrzebu.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Ciechanowie

Herb miasta CiechanówCiechanów jest miastem położonym nad rzeką Łydynią, w województwie mazowieckim. Liczba mieszkańców wynosi około 43 tysięcy osób. Miasto słynie z przemysłu browarniczego, to właśnie w Ciechanowie mieści się założony w 1864 roku słynny Browar Ciechan. W mieście znajduje się sanitarne lądowisko, które zostało utworzone w 2013 roku. Przez Ciechanów przebiegają dwie drogi krajowe i trzy drogi wojewódzkie, a także jedna linia kolejowa, na której zlokalizowane są dwie stacje.

Na ciechanowskiej mapie można znaleźć wiele zabytków, między innymi są to ruiny zamku, który został wybudowany na przełomie XIV i XV wieku przez księcia Janusza I Starszego. Reprezentatywną budowlą w mieście jest ratusz miejski, zlokalizowany w północnej części rynku. Według literatury budowla powstała w 1844 roku i jest przykładem stylu neogotyckiego. Ważnym obiektem sakralnym na mapie miasta jest Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny, dawny kościół farny. Wnętrze kościoła pochodzi głównie z XIX i XX wieku, przynależy do niego również neogotycka dzwonnica i figura Matki Boskiej.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe w Ciechanowie

Profesjonalne usługi funeralne dla Pogotowia Pogrzebowego w Ciechanowie świadczy zakład z wieloletnim doświadczeniem, a także tradycją. Firma charakteryzuje się pełnym zaangażowaniem w sprawę oraz wysoką wrażliwością na potrzeby Klienta. Każda Rodzina dotknięta stratą ukochanej osoby może być pewna faktu, że zostanie należycie otoczona opieką. Doświadczeni pracownicy udzielą jej kompleksowej pomocy przy organizacji pochówku.

Zakład prowadzi profesjonalne doradztwo w każdej kwestii, a także pomaga w wypełnianiu formalności, również w domu Klienta. Personel realizuje eksportacje Osób Zmarłych ze wskazanego przez Rodzinę miejsca, do zakładowej chłodni. Zakład Pogrzebowy HADES Ciechanów dysponuje także kaplicą przedpogrzebową. Firma realizuje pochówki w ramach bezgotówkowego rozliczenia z ZUS. Obsługa chętnie pomoże przy wyborze trumny, urny, a także zniczy, tablic nagrobnych, krzyży i innych akcesoriów funeralnych. Trumny, urny, a także wszelkie dodatki dostępne są w różnych wzorach, formach i przedziałach cenowych. Dodatkowo zakład dysponuje szerokim wyborem dekoracji kwiatowych, wieńców i wiązanek.

Wykwalifikowana i zaangażowana obsługa wykonuje kosmetykę pośmiertną oraz pomaga w doborze stosownej odzieży dla Zmarłego. Zakład Pogotowia Pogrzebowego w Ciechanowie realizuje nie tylko kremacje, ale też ekshumacje. Do dyspozycji gości firma przygotowała autokary oraz minibusy. Pracownicy na życzenie Klienta pomagają przy organizacji stypy, zapewniają również oprawę muzyczną, a także uwiecznienie ceremonii w formie foto/video. W trosce o każdy szczegół, zakład oferuje także budowę grobowców. Wysokiej jakości, profesjonalne usługi są wizytówką i chlubą firmy.

Cmentarze na terenie Ciechanowa

Na terenie Ciechanowa nie zachowało się zbyt wiele cmentarzy powstałych w ubiegłych latach. Przy ulicy Płońskiej znajduje się cmentarz rzymskokatolicki, założony pod koniec XIX wieku. Na jego obszarze znajduje się wiele starych i zabytkowych grobów objętych opieką konserwatorską. Na mapie miasta zlokalizowany jest również nowy cmentarz żydowski, założony pod koniec XIX wieku. Nekropolia została zdewastowana w czasie II Wojny Światowej przez Niemców, a macewy znajdujące się na cmentarzu znalazły zastosowanie jako elementy zniszczonych chodników. Na cmentarzu znajduje się obecnie pomnik upamiętniający zamordowanych Żydów. Przed powstaniem nowego cmentarza, istniał jeszcze cmentarz starszy i najstarszy. Oba jednak już nie istnieją.

Krematoria na terenie Ciechanowa

W Ciechanowie nie funkcjonuje krematorium. Zakłady pogrzebowe, które znajdują się w Ciechanowie i świadczą kompleksowe usługi funeralne, włączając w to kremację, korzystają z usług spopielarni zlokalizowanych w innych miejscowościach województwa mazowieckiego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe