fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MEMENTO MORI Bielsk Podlaski

ul. Wojska Polskiego 1, 17-100 Bielsk Podlaski

801 12 12 12

85 737 55 19

Zakład Pogrzebowy Memento Mori świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Bielsku Podlaskim

Herb miasta Bielsk PodlaskiBielsk Podlaski to miasto w województwie podlaskim, które liczy ponad 25 tysięcy mieszkańców i zajmuje powierzchnię 27,01 km². Położone jest nad rzeką Białą i zlokalizowane w odległości około 50 kilometrów od Białegostoku. Miasto jest ośrodkiem przemysłu budowlanego, na jego terenie działają również zakłady włókiennicze, metalowe, przetwórstwa rybnego i produkcji napojów gazowanych. Cennymi zabytkami miasta są: średniowieczne grodzisko z XIII wieku zwane również Łysą Górką lub Górą Zamkową, późnobarokowy Ratusz i wiele obiektów sakralnych. Możemy do nich zaliczyć m.in. Cerkiew pw. św. Michała Archanioła czy Kaplicę pw. św. Mikołaja.

Sprawdzone zakłady pogrzebowe Bielsk Podlaski

W Bielsku Podlaskim Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z firmą funeralną, która ma wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów oraz w świadczeniu usług transportu zwłok. Zakład Pogrzebowy MEMENTO MORI Bielsk Podlaski przygotowuje ceremonie pogrzebowe zarówno tradycyjne, jak i poprzedzone kremacją. Realizuje pochówki wszystkich wyznań, a także ceremonie świeckie. Firma od kilkudziesięciu lat świadczy pomoc w zakresie sprowadzania Osób Zmarłych z zagranicy. Współpracuje z konsulatami i zakładami partnerskimi na całym świecie. Dzięki temu doświadczony personel dopełnia wszystkich formalności na granicach i może zaoferować sprawny i bezpieczny transport Osoby Zmarłej.

Firma świadczy wysokiej jakości usługi pogrzebowe oraz zapewnia wsparcie bliskich Osoby Zmarłej w tym trudnym dla nich czasie. Zaangażowani w misję firmy pracownicy pomagają na każdym etapie przygotowania uroczystości pożegnalnej, w tym we wszystkich uciążliwych formalnościach. Na życzenie Rodziny ustalą wszystkie szczegóły pogrzebu w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy danego cmentarza. Pomogą także w kwestiach uzyskania należnych świadczeń z ZUS-u lub KRUS-u.

Cmentarze na terenie Bielska Podlaskiego

Cmentarz w Bielsku Podlaskim zlokalizowany jest przy ulicy Wojska Polskiego, Słowackiego i Dubiażyńskiej i przynależy do Parafii Miłosierdzia Bożego. Na jego obszarze znajduje się kaplica cmentarna z 1859 roku, Kaplica grobowa prawosławna, a także Cerkiew Cmentarna pw. Świętej Trójcy.

Na terenie miasta znajduje się również nieczynny już Cmentarz Wojenny. Mieści się przy ulicy Białowieskiej 20, w pobliżu skrzyżowania drogi krajowej nr 66 z drogą wojewódzką nr 689. Cmentarz był użytkowany w czasie I i II wojny światowej.

Krematorium w Bielsku Podlaskim

Na terenie miasta Bielsk Podlaski nie ma krematorium, wszystkie zakłady pogrzebowe oferujące usługi kremacji współpracują ze spopielarniami zwłok zlokalizowanymi na terenie województwa podlaskiego. Najbliższy tego typu obiekt to Krematorium Białystok przy ulicy Ciołkowskiego 163.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe