fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy MARIA KRAMARZ-TERLECKA I TADEUSZ TERLECKI Bielawa

ul. Stefana Żeromskiego 64, 58-260 Bielawa

801 12 12 12

74 831 07 80

Centrum Pogrzebowe w Bielawie zapewnia kompleksowe, wysokiej jakości usługi pogrzebowe.

Zobacz

Sprawdzone zakłady pogrzebowe w Bielawie

W Bielawie usługi pogrzebowe w ramach działalności Pogotowia Pogrzebowego świadczy Zakład Pogrzebowy MARIA KRAMARZ-TERLECKA I TADEUSZ TERLECKI, który istnieje na rynku już od 1994 roku. Zajmuje się realizacją ceremonii świeckich, ale też wyznaniowych, służą pomocą przy dopełnianiu wszystkich formalności urzędowych związanych z pogrzebem. Pracownicy podchodzą do każdej osoby indywidualnie, starając się ułatwić te trudne chwile. Wszystkie usługi wykonują profesjonalnie i sprawnie, lecz z wyczuciem, a także wolą Zmarłego i jego Rodziny.

W ofercie akcesoriów pogrzebowych możemy liczyć na: trumny, urny, odzież do pochówku, klepsydry i nekrologi, czy też florystykę. Wszystko to wykonane jest starannie i z wysokiej jakości produktów. Zakład zrealizuje zarówno pogrzeb tradycyjny, jak i kremację, pracownicy zakładu zapewniają kompleksowe przygotowanie ciała do spopielenia. Dzięki rozbudowanej i specjalnie przygotowanej flocie samochodowej, Centrum Pogrzebowe oferuję również transport zwłok krajowy oraz międzynarodowy, zajmują się też sprowadzaniem zwłok z zagranicy. Firma jest lokalnym liderem na rynku usług pogrzebowych.

Pogotowie Pogrzebowe w Bielawie

Herb miasta BielawaBielawa położona jest na Przedgórzu Sudeckim, u podnóża Gór Sowich. Miasto powstało około 1288 roku, z kolei prawa miejskie uzyskało w 1924 roku. Wcześniejsza nazwa miasta to Biela lub Biała, która pochodziła od nazwy rzeki (obecnie potok Bielawica). W 2020 roku miasto zamieszkiwało ponad 29 tys. osób, powierzchnia miasta to ponad 36 km2 rozciągające się na długość 9 km wzdłuż potoku Bielawica. Na terenie Bielawy jest wpisanych 25 zabytków, jednymi z nich jest np. Kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny wybudowany w latach 1868-1876. Wart uwagi jest także Leśny Dworek, willa w stylu tyrolskim wybudowana dla Friedricha Dieriga, syna Christiana Dieriga. Ponadto należy podkreślić, że miasto stawia bardzo dużo na ekologię.

Cmentarze na terenie Bielawy

Na terenie miasta znajdziemy dwa cmentarze. Jednym z nich jest cmentarz parafialny w Bielawie, którym zarządza Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Położony jest przy ulicy Stefana Żeromskiego. Jest to cmentarza zabytkowy, w rejestrze zabytków widnieje od 30 marca 1978 roku. Cmentarz Komunalny jest to drugi cmentarz w Bielawie. Powstał w 1880 roku i mieści się przy ulicy Żeromskiego 64. Jego zarządcą jest Centrum Pogrzebowe KRAMARZ-TERLECKA.

Krematoria w Bielawie

W Bielawie nie ma krematorium, pomimo tego Zakład Pogrzebowy Kramarz-Terlecka świadczy najwyższej jakości usługi kremacyjne, współpracując z profesjonalnymi krematoriami zlokalizowanymi w województwie dolnośląskim.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe