Zakład Pogrzebowy Bielsko – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

Zakład Pogrzebowy OMEGA posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji i obsłudze uroczystości pożegnalnych. Wysoka jakość świadczonych usług, empatia i wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka to coś, co charakteryzuje działalność firmy i jej wykwalifikowany personel. Każda Rodzina doświadczająca bolesnej straty bliskiej osoby może liczyć na kompleksową pomoc, cenną wiedzę pracowników i ich życzliwość. Dzięki codziennej i sumiennej posłudze na rzecz Osób Zmarłych i ich pozostających w żałobie Rodzin zakład ten zyskał miano godnego zaufania. Pani Ewa Reczuch, która jest właścicielką zakładu, dokłada wszelkich starań, by każda uroczystość reprezentowała takt, elegancję i najwyższy majestat.

Usługi pogrzebowe w Bielsku świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy OMEGA stara się pomóc w kompleksowej organizacji pogrzebu tym, którzy doświadczyli straty bliskiej osoby. W tak trudnym momencie nawet najprostsze czynności stają się dla wielu osób ciężkim do pokonania problemem. Dlatego też celem firmy jest maksymalne odciążenie Klienta od przykrych formalności i dodatkowych obowiązków. Firma realizuje uroczystości we wszystkich obrządkach oraz ceremonie bezwyznaniowe. Pomoc ze strony życzliwej obsługi rozpoczyna się od pierwszych chwil kontaktu z Rodziną. Na podstawie pełnomocnictwa wypełnią w imieniu Klienta wszystkie formalności – w urzędzie stanu cywilnego, w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza, na którym ma odbyć się ceremonia. Dodatkowo pracownicy świadczą pomoc w zakresie uzyskania zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS oraz kompletują dokumentację niezbędną do przeprowadzenia kremacji czy też ekshumacji.

W zakładzie znajduje się bogato wyposażona wystawa. Dzięki temu każda Rodzina może dokonać wyboru odpowiedniej trumny bądź urny, a także utensyliów funeralnych. Dzięki fachowemu doradztwu ze strony pracowników Klienci dokonają łatwego wyboru między innymi zniczy, nekrologów, tabliczek, krzyży czy też modlitewników. Właścicielka zakładu mając na uwadze każdy aspekt związany z organizacją pochówku, nawiązała współpracę z wykwalifikowanymi florystami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu floryści przygotowują trwałe i okazałe wieńce, wiązanki i inne kompozycje roślinne, również na indywidualne zamówienie Klienta. Firma współpracuje także z doświadczonymi muzykami, którzy gwarantują niezapomniany i pełen wzruszeń nastrój w trakcie ostatniego pożegnania bliskiej sercu osoby.

W siedzibie zakładu mieszczą się nowoczesne i sterylne pomieszczenia chłodnicze, a firma wyposażona jest dodatkowo w specjalistyczne karawany. Dzięki tak doskonałemu przygotowaniu zaangażowany personel całodobowo dokonuje eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu, niezależnie od wskazanej w zgłoszeniu lokalizacji. Klienci mogą zlecić wykonanie usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju, a także poza jego granicami. Cała procedura odbywa się w sposób bezpieczny i sprawny, przy zachowaniu wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych oraz z poszanowaniem przepisów prawa. Dzięki opisywanym powyżej usługom każda Rodzina może być pewna faktu, że ceremonia zostanie wykonana z najwyższym majestatem, uznaniem i szacunkiem, zarówno do Osoby Zmarłej jak i wszystkich gości ceremonii.

Jak  dojechać do Zakładu Pogrzebowego Omega?

Zakład Pogrzebowy OMEGA świadczy całościowe usługi funeralne na terenie powiatu bielskiego w województwie śląskim – zakłady pogrzebowe Bielsko-Biała. Zarówno właścicielka firmy, jak i jej zaufani pracownicy od wielu lat, nieprzerwanie pozostają do dyspozycji dla wszystkich Rodzin w potrzebie. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kozy przy ulicy Cmentarnej 7. Pomoc uzyskać można bez względu na porę dnia i nocy, przez cały rok – również w niedziele i wszystkie święta.