Informacje o Kwiaciarni Krokus w Zakopanem

Kwiaty od zawsze towarzyszą ludziom w najważniejszych chwilach ich życia. W naszej tradycji stanowią bardzo ważną część ceremonii pogrzebowej. Są wyrazem szacunku do Osoby Zmarłej i sposobem oddania jej czci. Dzięki nim pogrzeb zyskuje wyjątkowy, uroczysty charakter. Dlatego też zakłady pogrzebowe dbają o to, aby zapewnić Klientom kompleksową oprawę kwiatową. Jednym z nich jest Zakład Pogrzebowy Całun z siedzibą w Zakopanem, sprawdź zakłady pogrzebowe Zakopane. Poza tym, że posiada szeroką ofertę usług pogrzebowych, Zakład Ostatniej Posługi Całun jest właścicielem Kwiaciarni Krokus.

Oferta przygotowana przez Kwiaciarnię Krokus

Kwiaciarnia Krokus zapewnia szeroki wybór kompozycji kwiatowych, które mogą zostać przygotowane zarówno z żywych, jak i ze sztucznych kwiatów. Wykwalifikowani floryści funeralni oferują pomoc w doborze odpowiedniej kompozycji kwiatowej również z okazji uroczystości poważnej i mniej przyjemnej, jaką jest pogrzeb. Wszystkie wykonywane kompozycji kwiatowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb Klientów. W ofercie znajdziemy m.in.:

  • wieńce pogrzebowe,
  • wiązanki pogrzebowe,
  • wianki i stroiki na trumnę oraz urnę,
  • a także bukiety kondolencyjne.

Kwiaciarnia Krokus Zakopane wieńce pogrzebowe

Klienci mają do wyboru kompozycje wykonane z wielu odmian kwiatów. Na ceremonię pogrzebową najczęściej wybierane są lilie, kalie, mieczyki, róże, hortensje czy chryzantemy. Znajdziemy zarówno proste i skromne, jak i okazałe, pokaźnych rozmiarów kompozycje np. wieniec prezydencki. Wszystkie osoby, które odwiedzą kwiaciarnie, mogą zdecydować się zarówno na gotowe, przygotowane już wiązanki, jak i poprosić o wykonanie specjalnego zamówienia. Każdy z bukietów, wieńców i wiązanek może zostać dodatkowo spersonalizowany. Istnieje możliwość wybrania szarfy z napisem, która podkreśli stopień pokrewieństwa lub zażyłości z Osobą Zmarłą. Ważny jest również kolor wybieranych kwiatów, pod tym względem wybór także jest szeroki. Na życzenie Klientów możliwe jest również udekorowanie kaplicy i kościoła, a także dowiezienie zamówionych kwiatów na miejsce ceremonii ostatniego pożegnania.

Kwiaciarnia Krokus Zakopane wieńce i wiązanki pogrzebowe

Gdzie zlokalizowana jest Kwiaciarnia Krokus?

Kwiaciarnia Krokus mieści się przy ulicy Kościuszki 19a w Zakopanem, nieopodal Hotelu Grand Stamary.
Wszyscy Klienci mogą liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiednich kwiatów.
Więcej informacji pod numerem tel.: 18 201 28 12.